Powiększanie punktu G

Punkt G

Powiększanie punktu G, tzw. zastrzyk orgazmu należy do małoinwazyjnych zabiegów ginekologii estetycznej.

Ma na celu powiększenie, ujędrnienie i uwypuklenie punktu G, który może znacznie wzmocnić doznania seksualne. Na zabieg najczęściej decydują się kobiety, które chcą zwiększyć intensywność stosunków, w tym młode mamy oraz kobiety przechodzące menopauzę.

Ile kosztuje powiększanie punku G?

Koszt powiększania punktu G w Łodzi zależeć będzie od konkretnego gabinetu lekarskiego. Przeważnie wynosi on około 1500 zł, do których należy doliczyć ewentualne konsultacje oraz dodatkowe badania diagnostyczne. Chcesz podnieść jakość swojego życia seksualnego? Szukasz lekarza, który specjalizuje się w ginekologii estetycznej? Już dziś zapraszamy do kontaktu z dr. Dawidem Lisieckim przy pomocy formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej.

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania punktu G

 • Aktywna infekcja dróg moczowo-płciowych
 • Aktywny proces zapalny w miednicy mniejszej (pęcherz moczowy, odbytnica)
 • Kolagenopatie
 • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • Powikłania po wcześniejszych zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego
 • Aktywna choroba nowotworowa
 • Obniżenie ścian pochwy
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Trwająca miesiączka

Zabieg nie wiąże się z występowaniem licznych przeciwwskazań. Ewentualne wątpliwości oraz diagnostyka chorób zostaną omówione podczas wstępnej konsultacji. Badania zależeć będą od ogólnego stanu zdrowia pacjentki.

Na czym polega powiększanie punku G?

Przed zabiegiem w gabinecie dr. Dawida Lisieckiego konieczne jest odbycie konsultacji ginekologicznej. W zależności od stanu zdrowia pacjentki może zajść konieczność przeprowadzenia dodatkowej diagnostyki. Sam zabieg jest małoinwazyjny i nie wymaga hospitalizacji. Zaraz po zakończeniu procedury pacjentka może wrócić do swoich codziennych aktywności. Z zabiegu mogą skorzystać m.in. kobiety mające trudności z osiągnięciem orgazmu pochwowego, nieodczuwające przyjemności ze stosunków seksualnych.

Powiększania punktu G w Łodzi polega na wstrzyknięciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego w przednią ściankę pochwy na głębokości około 3cm. Zabieg ostrzykiwania pochwy jest bezpieczny i trwa około 20 minut. Przed wykonaniem iniekcji podawane jest znieczulenie miejscowe, które sprawia, że cała procedura jest bezbolesna.

Efekt powiększenia punku G

Głównym celem przeprowadzania korekty jest zwiększenie doznań seksualnych. Zabieg skutkuje tym samym polepszeniem samopoczucia oraz wzrostem pewności siebie. Pacjentki odczuwają podwyższenie libida, mające związek z czynnikami psychologicznymi. Oprócz uwypuklenia i zwiększenia ukrwienia punktu G, następuje dodatkowe nawilżenie i ujędrnienie okolic erogennych, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie wrażliwości na bodźce mechaniczne. Augmentację punktu G przy użyciu kwasu hialuronowego prowadzi przy tym do zwiększenia produkcji kolagenu, co pozytywnie wpływa na uelastycznienie tkanek.

Efekt zabiegu utrzymuje się od kilku miesięcy do dwóch lat w zależności od organizmu. Po tym czasie może okazać się, iż procedurę należy powtórzyć. Po wizycie w gabinecie można powrócić do codziennych aktywności. Warto zrezygnować ze współżycia przez 10-14 dni po zabiegu. Sam okres rekonwalescencji nie wiąże się jednak z podejmowaniem szczególnych działań. Skutki uboczne występują rzadko. Można wśród nich wymienić plamienia, krwawienia oraz obrzęk w miejscu ukłucia.

Konsultacja online z doktorem Dawidem Lisieckim

  Umów się na wizytę konsultacyjną w naszej klinice